Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati

9-slaapkamer Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati Florence zijn gelegen slechts 400 meter van de Klokkentoren van Giotto en binnen 25 minuten lopen van het Museum Stibbert. Het appartement beschikt over een stoomcabine, een massagekamer en een sauna en ligt een paar momenten van het Museo dell'Opera del Duomo.

Dit appartement biedt uitzicht op de stad en bestaat uit een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een douche en een wasmachine in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook kamerjassen.

Het appartement biedt de mogelijkheid om met gezichtsbehandelingen te ontspannen. U kunt gebruikmaken van een wellnesscentrum, dus het is gemakkelijk om uw trainingsroutine vol te houden.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, bieden Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Historisch Centrum Florence van Florence, op 5 minuten van het Baptisterium. Het centrum van Florence is binnen 5 minuten bereikbaar. Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati bevinden zich binnen het bereik van het Ospedale degli Innocenti. De accommodatie is op ongeveer 400 meter afstand van Vecchietti bushalte en op ongeveer 1 km van Florence Santa Maria Novella treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati Florence
Proconsolo Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Proconsolo Apartment

9.1
Schitterend 30 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 209 USD 188
per nacht
Alighieri Loft
Mobiele prijsaanbieding

Alighieri Loft

78 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
Jungle Suite Mood Behind Piazza Signoria
Mobiele prijsaanbieding

Jungle Suite Mood Behind Piazza Signoria

9.8
Voortreffelijk 5 beoordelingen
78 m van de accommodatie
USD 406 USD 365
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    10 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Beveiliging
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Restaurant

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Overdekt zwembad
    • Spa en wellnesscentrum
    • Sauna
    • Stoomcabine
    • Gezichtsbehandelingen
    • Behandelruimte
    • Schoonheidsbehandeling
    • Massage

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer048017LTN17438,048017LTN18353,048017LTN8687,048017LTN8690,IT048017B4Z2JH37M4,IT048017C29Y84HQMX,IT048017C2G72DWC7I,IT048017C2QAGDA3RA,IT048017C2VPSGD9LY,IT048017C2VYZEXW4K,IT048017C2XUCNVMLV,IT048017C2ZG2X2QNJ,IT048018C26SLZK35Y
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati gelegen?
      Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati is naast het Museo dell'Opera del Duomo gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati?
      Populaire attracties in de buurt van Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati zijn onder andere het Ospedale degli Innocenti, dat zich op een loopafstand van 15 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati te verblijven?
      Een overnachting in Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati kost €831.
    • Welke betaalmethoden accepteert Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati?
      Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Visa
      • Maestro
      • CartaSi
      • JCB
    • Wat zijn de spafaciliteiten van dit appartement?
      In dit appartement kunnen gasten genieten van gezichtsmassage of een stoomcabine, een massagekamer en een sauna.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati?
      Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een vaatwasser.
    • Voldoet Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati aan de eisen van zakenreizigers?
      Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    10 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Apartments By Palazzo Portinari Salviati Florence

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten